Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Michal Celar

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11121400753 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Náplň práce: prodej ochranných pracovních pomůcek, fakturace, příjem objednávek, manipulace s hotovostí. Nástupní hod. mzda Kč 70,-, po zkušební době hod.mzda 80,- + prémie. POŽADUJEME: - dobrá znalost práce na PC (program zaučíme) - dobrá komunikativnost - slušné vystupování k zákazníkům - zodpovědný přístup - trestní bezúhonnost NABÍZÍME: - práci v přátelském kolektivu rodinné firmy - kvalitní technické zázemí - možnost dlouhodobé spolupráce - možnost stravování - možnost nákupu našeho zboží za výhodných podmínek Práce vhodná pro OZP a ZP (chráněná dílna) Kontaktujte nás pouze emailem. Životopisy zasílejte na celar@celar.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 200 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail