Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Lékaři v interních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11217030725 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. přijmou i lékaře, který má zájem o atestaci z FBRL a má dvouletý kmen z ortopedie, chirurgie, interny nebo neurologie.

Pracovní náplň:
- zajištění odborné, kvalitní a plynulé lékařské péče
- vedení zdravotnické dokumentace podle zákona 64/2007Sb.
- podíl na zajišťování dozorů konaných nad pracovištěm a zastupování dle potřeb oddělení a úseku
- udržování a rozvíjení kvalitních kontaktů v rámci republiky
- prezentace LLB a.s. v odborné společnosti
- důsledné dodržování hygienicko-epidemiologických režimových opatření
- s ředitelem/ředitelkou léčebné a lázeňské péče spolupráce na projektech a organizačních úkolech

Požadavky:
- atestace v oboru chirurgie, ortopedie, interního lékařství nebo FBLR
- 2. atestace v oboru rehabilitačního lékařství VÝHODOU!
- příjemné vystupování a proklientský přístup
schopnost věcné komunikace
- časová flexibilita

Nabízíme:
- zajímavou práci u stabilní a dynamické společnosti
možnost zajištění specializačního vzdělávání v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny přímo na pracovišti
- práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí
- motivující finanční hodnocení
- zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího odborného vzdělávání

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Léčebné lázně Bohdaneč a.s., Lucie Charvátová, zamestnani@llb.cz, +420 466 860 198