Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník pro stavbu přístrojů a potrubí v Německu

referenční číslo: 2005E799 | aktuálnost: 30.05.2017

Pertec GmbH

Náplň práce

Ovládáte němčinu? Staňte se montérem v oblasti stavba přístrojů a potrubních systémů anebo chemického strojírenství. Stavební podnik ve městě Ulm hledá jednoho, případně dva montážníky v týmu. Po ukončení tohoto projektu Vám zajistíme i nadále konstantní pracovní situaci: dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou a plný uvázek. Postaráme se totiž o zajištění nasledujících zajímavých pracovních projektů. Náplň práce Jedná se o stavební projekt v Berlíně, u Nürnbergu a Ulmu, později i v jiných městech po celém Německu. Vaše předešlé znalosti z těchto odvětví můžou být ku prospěchu: -technika vodní hospodařství, -technické zařízení /výbavení budov, -výrobní technika, -strojírenství Znalosti lisovacích a svářecích technik jsou velkou výhodou. Pro touto pozici Vám nabízíme bonus až 200 EUR, jestli nastoupíte do 07.11.2016 Ideální kandidát? Jste flexibilní a spolehlivý? Němčinu ovládá základně na komunikatívní úrovni, alespoň jeden v týmu? Máte zkušenosti s nerezovou ocelí nebo s umělými hmotami. Ovládáte samostatnou montáž podle technických nákresů? Tuto práci se potom vyplatí získat, protože čekají na Vás - renomovaná německá firma a přibližně 100 spolupracovníků, stabilní práce s německou pracovní smlouvou - atraktivní výdělek s možnosťí pracovat přesčasy a přivydělat si: 18-22 EUR brutto za hodinu podle kvalifikací (n. pr. příplatek 100% svátek) - pravidelný příjem vždy včas (ok. 12. každého měsíce) - možnost na kurs němciny zadarmo Příplatíme k cestě na stavbu. Postaráme se za Vás o ubytování a sociální a zdravotní pojištění i hlásení daně ze mzdy. Takoví jsme my Hledáme pro Vás práci podle Vašich preferencí, zkušeností a zručností. Můžeme se však pochlubit jinými silami: Nepretržitá podpora a pomoc, kontaktní osoba se znalostmi češtiny a slovenštiny jsou Vám k dispozici. Pochopení a lidský přístup jsou u nás samozrejmostí. Jak postupovat dál? Zašlete nám životopis, odborné ukončení a relevantní certifikáty atd. My Vám zavoláme nazpět, poskytněme bližší informaci a požádáme Vás o kvalifikační detaily. Poradíme Vám Ťěšíme se na Vás.

Místo pracoviště: Berlín, Německo

Region: Německo

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní