Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pertec GmbH

Zámečník pro stavbu přístrojů a potrubí v Německu

referenční číslo: 2005E799 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Ovládáte němčinu? Staňte se montérem v oblasti stavba přístrojů a potrubních systémů anebo chemického strojírenství.

Stavební podnik ve městě Ulm hledá jednoho, případně dva montážníky v týmu.

Po ukončení tohoto projektu Vám zajistíme i nadále konstantní pracovní situaci: dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou a plný uvázek. Postaráme se totiž o zajištění nasledujících zajímavých pracovních projektů.

Náplň práce
Jedná se o stavební projekt v Berlíně, u Nürnbergu a Ulmu, později i v jiných městech po celém Německu. Vaše předešlé znalosti z těchto odvětví můžou být ku prospěchu:
-technika vodní hospodařství,
-technické zařízení /výbavení budov,
-výrobní technika,
-strojírenství
Znalosti lisovacích a svářecích technik jsou velkou výhodou.

Pro touto pozici Vám nabízíme bonus až 200 EUR, jestli nastoupíte do 07.11.2016

Ideální kandidát?
Jste flexibilní a spolehlivý? Němčinu ovládá základně na komunikatívní úrovni, alespoň jeden v týmu?
Máte zkušenosti s nerezovou ocelí nebo s umělými hmotami.
Ovládáte samostatnou montáž podle technických nákresů?

Tuto práci se potom vyplatí získat, protože čekají na Vás
- renomovaná německá firma a přibližně 100 spolupracovníků, stabilní práce s německou pracovní smlouvou
- atraktivní výdělek s možnosťí pracovat přesčasy a přivydělat si: 18-22 EUR brutto za hodinu podle kvalifikací
(n. pr. příplatek 100% svátek)
- pravidelný příjem vždy včas (ok. 12. každého měsíce)
- možnost na kurs němciny zadarmo

Příplatíme k cestě na stavbu.
Postaráme se za Vás o ubytování a sociální a zdravotní pojištění i hlásení daně ze mzdy.

Takoví jsme my
Hledáme pro Vás práci podle Vašich preferencí, zkušeností a zručností.
Můžeme se však pochlubit jinými silami: Nepretržitá podpora a pomoc, kontaktní osoba se znalostmi češtiny a slovenštiny jsou Vám k dispozici. Pochopení a lidský přístup jsou u nás samozrejmostí.

Jak postupovat dál?
Zašlete nám životopis, odborné ukončení a relevantní certifikáty atd. My Vám zavoláme nazpět, poskytněme bližší informaci a požádáme Vás o kvalifikační detaily.
Poradíme Vám
Ťěšíme se na Vás.

Místo pracoviště: Berlín, Německo

Region: Česká republika, Německo

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha