Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Jsme mediální skupina MAFRA, jedna z nejsilnějších mediálních skupin na českém trhu.
Právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

PRACOVNÍK CALL CENTRA - PASIVNÍ LINKY - prodej předplatného úspěšných novin MF Dnes a Lidové noviny.

Pracovník pasivní linky (péče o zákazníka předplatného)

(referenční číslo: 1de425b8)

Co Vás čeká?

- přijímání telefonických hovorů a vyřizování požadavků našich zákazníků,
- zodpovídání dotazů a řešení případných reklamací či nesrovnalostí,
- poskytování informací o předplatném deníků MF DNES a Lidové noviny a o aktuálních marketingových akcích,
- aktivní nabízení předplatného novin (případně dalších produktů mediální skupiny MAFRA) volajícím klientům,
- zadávání dat do příslušného informačního systému,
- komunikace se zákazníky nejen telefonicky, ale i elektronickou a klasickou poštou.

Náš budoucí kolega/kolegyně:

- má velmi příjemný a zároveň profesionální mluvený projev,
- se pyšní výbornou znalost českého jazyka a je schopný psát bez gramatických chyb,
- je ochotný v obdobích vyšší vytíženosti Call Centra pracovat i přesčas,
- vyniká alespoň dobrou uživatelskou znalostí práce na PC (Word, Excel a Outlook podmínkou, jakýkoli CRM systém výhodou),
- se umí dobře vypořádávat se stresem či tlakem,
- o sobě může pravdivě tvrdit, že je vstřícný, samostatný a pracovitý,
- bude mít plus v případě, že má již zkušenost s prací v Call Centru výhodou,
- rychle se adaptuje a orientuje v novém prostředí.

Máme pro Vás:

- stabilní a pohodový pracovní kolektiv,
- propracovaný systém prvotního zaškolení,
- k zaručenému fixu také motivační pohyblivé složky mzdy,
- pracovní smlouvu na plný úvazek,
- stravenky již ve zkušební lhůtě,
- vlastní pracovní místo - žádné migrování po callcentru,
- 25 dní placené dovolené ročně,
- příspěvky na jazykové vzdělávání,
- firemní akce a události,
- místo pracoviště Praha – Malešice (10 minut chůze ze stanice metra A DEPO HOSTIVAŘ)
- stravovací zařízení přímo v budově pracoviště a mnoho dalšího.

Máte zájem stát se součástí našeho týmu?

Pokud ano, neváhejte a reagujte na tento inzerát.
K Vašemu životopisu připojte prosím také informaci, jaká je Vaše platová představa a Váš možný termín nástupu.

Těšíme se na Vaši odezvu.

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní