Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Plánovač výroby a nákupu s AJ ve strojírenství

referenční číslo: 317 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Máte praxi s plánováním ve výrobní společnosti, strojní vzdělání a pokročilou znalost anglického jazyka?
Pokud jste komunikativní a organizačně zdatný,
zašlete nám svůj životopis

Mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství hledá šikovného pracovníka na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ ve STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Plánování strojní výroby
  • Vedení dokumentace
  • Odpovědnost za dodržování termínů výroby a dodávek
  • Koordinace zásob
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • Vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxi v plánování strojní výroby min. 1 rok
  • Osobnost schopnou prosadit své záměry
  • Samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Velice zajímavé platové ohodnocení
  • Využití anglického jazyka na denní bázi
  • Práci ve společnosti s mezinárodní účastí a moderními technologiemi
  • Možnost kariérního postupu
  • Lokalita: Praha - Východ

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha