Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

M & V, spol. s r.o.

Obchodní náměstci (ředitelé)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11078960731 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Náplň práce:
- vedení a motivování obchodního týmu divize,
- vytváření, uskutečňování a realizace strategie obchodního oddělení,
- posilování tržní pozice a implementace marketingové strategie,
- zpracování ročního plánu prodeje, dozor nad jeho realizací, reporting plnění
- vyhledávání a získávání nových zahraničních zákazníků,
- sjednávání obchodních podmínek s klíčovými zákazníky a budování dlouhodobých vztahů,
- odpovědnost za zahraniční obchod, řízení tuzemského prodeje,
- analýza trhu a konkurence
- řízení, monitorování, hodnocení podřízených
Požadujeme:
- VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou,
- orientace ve strojírenství a tech. dokumentaci
- manažerské, marketingové a obchodní schopnosti,
- analytické myšlení, výborná znalost práce na PC,
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti,
- přirozená autorita, orientace na výsledek, schopnost motivovat druhé,
- trestní bezúhonnost,
- výborná znalost AJ (obchodní) podmínkou, znalost NJ, ŠJ, RJ výhodou,
- řidičský průkaz sk. B
Zaměstnání:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr od 1.9.2016,
- práce na plný úvazek s možností pružné pracovní doby,
- mzda odpovídající pozici,
- zaměstnanecké benefity

Přihlášky do výběrového řízení - motivační dopis a CV v českém a anglickém jazyce, zasílat do 31.7.2016 na e-mail: info@stimzet.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 1 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha