Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroprojektant pro vodárenství

referenční číslo: 8126 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte praxi s projektováním v oblast elektro a hledáte pracovní uplatnění v Olomouckém kraji? Orientujete se po elektro stránce v oblasti automatizace, ideálně přímo v PLC systémech? Pak zde pro Vás máme příležitost pracovního uplatnění

Stačí zareagovat na tuto inzerci elektroprojektanta prostřednictvím emailu a zaslat nám Váš strukturovaný životopis.

Náplň práce

  • Projektování kompletního řešení automatický systémů řízení technologických procesů pro vodárenství
  • Konkrétní projektování rozvaděčů, kabelových tras aj.
  • Cestování za zákazníky v rámci ČR (případně okolních zemí)
  • Zpracování dokumentace v AutoCADu
  • Spolupráce s dalšími členy týmu (PLC specialisté, SW inženýři, servisní technici)

Požadujeme:

  • Zkušenost s projektováním elektro
  • Vyhláška 50/1978 Sb, preferenčně §10 přímo pro projektování
  • AJ na úrovni potřebné minimálně ke čtení dokumentace
  • Znalost AutoCAD výhodou
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy s odpovídajícím mzdovým ohodnocením
  • Příspěvky na stravu (lokální stravovací zařízení k dispozici)
  • Kolegiální kolektiv (např. společné svozy do lokality aj.)
  • Samostatnost při práci
  • Okres: Šumperk

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha