Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik - automatizace

referenční číslo: 12888 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Hledáte novou práci a automatizace je obor, kterým se chcete dále ubírat? Máte povědomí o řízení přes PLC, elektromotorech nebo pohonech? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete cestovat po světě? Pak máme pro Vás jedinečnou příležitost Reagujte na pozici SERVISNÍ TECHNIK – AUTOMATIZACE právě teď

Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - AUTOMATIZACE (30 – 40 000,- Kč)

Náplň práce

  • Servis, zprovoznění, oživení a diagnostika pohonů
  • Tvorba technických řešení v automatizaci
  • Diagnostika řídicích systémů Simatic S7
  • Technická podpora zákazníkům v rámci celého světa
  • Cestování na delší dobu v rámci celého světa

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Základní orientaci v problematice elektromotorů nebo pohonů
  • Anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. § 6 nebo § 5
  • Schopnost čtení elektrotechnických schémat
  • Ochotu cestovat v rámci celého světa

Nabízíme:

  • Práci pro úspěšnou elektrotechnickou společnost
  • Komplexní zaučení na pracovní pozici
  • Finanční odměny
  • Služební mobil a notebook
  • Možnost vidět různá místa po celém světě
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha