Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrální nákup, příspěvková organizace

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11441500753 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Centrální nákup, příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení č. CN 3/2016 na pozici: Odborný/á referent/ka - stavební specialista
Náplň práce:
Administrace veřejných zakázek, zejména zakázek na stavební práce, vyhotovení zadávací dokumentace, kontrola podkladů od zadavatele, kompletní vedení celé zakázky od přípravy, vyhlášení, vyhodnocení až po uzavření smlouvy
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání se stavebním zaměřením
- znalost stavebního zákona, orientace v projektové dokumentaci, znalost problematiky rozpočtů v oblasti veřejných zakázek na stavební práce
- znalost legislativy ČR vztahující se k vykonávané práci, především v oblasti veřejných zakázek výhodou
- uživatelská znalost práce na PC, zejména s programy MS Word, Excel, Internet
- znalost spisové služby výhodou
- organizační schopnosti, dobrý písemný i slovní projev, samostatné myšlení, schopnost práce v týmu, odolnost vůči zátěži, pohotovost při vystupování
Nabízíme: stravenky, zdravotní volno, benefitní tarif pro telefony

Písemná přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:
přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonní kontakt a e-mail, datum a podpis uchazeče
Doklady, které uchazeč připojí k přihlášce:
- profesní životopis včetně motivačního dopisu
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- souhlas se zpracování poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů
- 1x fotografii
- kopie případných osvědčení o absolvování dalšího vzdělávání či kurzů
- reference od předchozích zaměstnavatelů

Přihlášku do výběrového řízení včetně požadovaných dokladů v uzavřené obálce výrazně označené slovy "Výběrové řízení CN 3/2016" je možno doručit osobně či zaslat poštou DO 10. 10. 2016 DO 14:00 HODIN na adresu:
Vejprnická 663/56, 318 00 Plzeň
Osobní doručení je možné v těchto časových termínech:
Pondělí - čtvrtek: 8:00 - 15:00, Pátek: 8:00 - 14:00
Případné další informace podá osobně či telefonicky zástupce ředitele Ing. Silvie Hodanová nebo asistentka ředitele Ing. Blanka Wohlmuthová telefon 377 224 260.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 760 - 23 710 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha