Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený makléř pro Prahu

referenční číslo: 1F8B7D2A | aktuálnost: 06.02.2017

REALITY 11 PODY REAL s.r.o.

Hledáte nové výzvy a máte zkušenost s realitami? Pak je tato práce právě pro Vás.
Rozšiřujeme náš tým, přidejte se k nám a buďte součástí naší realitní rodiny.

Náplň práce

zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí
vyhledávání vhodných nemovitostí
kontakt s majiteli nemovitostí a se zájemci
vedení obchodních jednání a práce v terénu
reportování aktivit
podpora společnosti v aktivním podílení na její prosperitě
plnění všech podmínek v souladu s koncepcí
strategie růstu společnosti

Požadujeme

obchodní talent a pracovní nasazení
solidní jednání a příjemné vystupování
spolehlivost a samostatnost
časovou flexibilitu
ochotu vzdělávat se
trestní bezúhonnost
chuť jít s námi dopředu a mít úspěch

Nabízíme

Vaše provize porostou s Vaším výkonem
provize až 80%
práci v příjemném pracovním prostředí a týmu kolegů
podpora vybudování vlastního týmu ( % z obratu celého týmu)
možná finanční podpora při otevření vlastní kanceláře pod dumrealit.cz SPRINT kdekoliv
inzerce na cca 70 serverech !!!
výhodné neomezené volání za paušál 300,-Kč/měs + SMS zdarma + internet v mobilu + (další SIM i pro rodinného příslušníka)
vzdělávání bez jakýchkoli poplatků
členství v Realitní komoře České republiky

Mzda: 15 000 Kč

Region: Praha

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy