Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka prodeje

referenční číslo: 1F769B4E | aktuálnost: 23.01.2017

BILLA, spol. s r. o.

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám.

Náplň práce

• Organizační a administrativní podpora oddělení prodeje
• Komunikace s dodavateli, vyřizování telefonických a emailových dotazů
• Organizace a koordinace schůzek
• Vypracovávání reportů a vyhodnocování prodeje zboží

Požadujeme

• SŠ vzdělání s maturitou
• Praxi na pozici asistentky či podobné pozici
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ (schopnost domluvit se ústně i písemně)
• Znalost MS Office
• Organizační schopnosti
• Schopnost pracovat pod tlakem, samostatnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme

• Zázemí silné nadnárodní retailové společnosti
• Flexibilní začátek / konec pracovní doby
• Dovolenou navíc v návaznosti na odpracované roky
• Možnost zvýhodněného stravování ve firemní jídelně (polední menu za 40,- Kč)
• Dny zdraví, zvýhodněné vitamínové balíčky
• Smluvní autobusovou dopravu z metra C - Opatov (cesta trvá 10 min k nám do Modletic)
• Místo výkonu práce: Praha východ, Modletice u Prahy (exit 10 na dálnici D1)

Místo pracoviště: Modletice u Prahy

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita