Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OKO 69, s.r.o.

Vrátní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11346000761 | aktuálnost: 14. 9. 2016

místo výkonu práce: Žatec, Staňkovická 2842
Náplň práce:
- ostraha zemědělského objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- Místo vhodné pro OZP
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- pravidelná školení
zájemci hlaste se telefonicky na č. 416743122 nebo emailem: petra.hendrychova@oko69.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 65 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha