Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12

Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11583680734 | aktuálnost: 15. 10. 2016

místo výkonu práce: Pod sady 170/2, Modřany
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií na email mspodsady@seznam.cz. Další informace na tel. 241 773 169

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12, příspěvková organizace, Pod Sady170/2, 143 00 Praha 4, hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucí školní jídelny

Náplň práce: organizace práce při výrobě jídel (spojeno s hmotnou odpovědností), stanovování a provádění technologických postupů a kalkulací, zajišťování gastronomické skladby jídel, racionální výživy, zodpovědnost za kompletní vedení školní kuchyně a školného (spojeno s hmotnou odpovědností), zabezpečení plynulého chodu školky a vedení lidí, kontrola dodržování hygienických aj. předpisů, zpracování podkladů pro účetnictví.
Nabízíme: práci na plný úvazek, v přátelském kolektivu, pevnou pracovní dobu, osobní příplatek a odměny po zaučení, možnost naučit se něco nového - školení ISŘ aj. Možnost práce na dobu neurčitou.
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou - obor gastronomie, ekonomika, praxi s vedením týmu zaměstnanců, dobrou znalost práce na PC - Word, Excel, zkušenosti z gastronomie, zejména ze školního stravování a přípravy podkladů výhodou. Očekáváme příjemné vystupování, komunikativnost, ochotu učit se, aktivní přístup k práci.

Po zapracování osobní příplatek, odměny

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 840 - 17 830 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail