Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12

Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11583680734 | aktuálnost: 15. 10. 2016

místo výkonu práce: Pod sady 170/2, Modřany
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií na email mspodsady@seznam.cz. Další informace na tel. 241 773 169

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12, příspěvková organizace, Pod Sady170/2, 143 00 Praha 4, hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucí školní jídelny

Náplň práce: organizace práce při výrobě jídel (spojeno s hmotnou odpovědností), stanovování a provádění technologických postupů a kalkulací, zajišťování gastronomické skladby jídel, racionální výživy, zodpovědnost za kompletní vedení školní kuchyně a školného (spojeno s hmotnou odpovědností), zabezpečení plynulého chodu školky a vedení lidí, kontrola dodržování hygienických aj. předpisů, zpracování podkladů pro účetnictví.
Nabízíme: práci na plný úvazek, v přátelském kolektivu, pevnou pracovní dobu, osobní příplatek a odměny po zaučení, možnost naučit se něco nového - školení ISŘ aj. Možnost práce na dobu neurčitou.
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou - obor gastronomie, ekonomika, praxi s vedením týmu zaměstnanců, dobrou znalost práce na PC - Word, Excel, zkušenosti z gastronomie, zejména ze školního stravování a přípravy podkladů výhodou. Očekáváme příjemné vystupování, komunikativnost, ochotu učit se, aktivní přístup k práci.

Po zapracování osobní příplatek, odměny

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 840 - 17 830 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12, Daniela Veselá, mspodsady@seznam.cz, +420 241 773 169