Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - okolí Svitav

referenční číslo: 1F5BC6B7 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Baví Vás se šťourat ve strojích, máte alespoň výuční list z elektro vzdělání a k tomu vyhlášku 50?
Pak nám pošlete aktuální životopis

Společnost zabývající se montáží, výrobou a servisem strojů na vyfukování plastů hledá do svého týmu zkušeného Servisního technika.

Náplň práce

• servisní činnost ve výrobě, či u klienta v ČR i zahraničí
• instalace a údržba výrobního zařízení a následné uvedení do provozu
• školení na dané zařízení, prezentace, konzultace, testování produktů
• objednávání náhradních dílů, report vedení

Požadujeme

• min. vyučen v oboru elektro s vyhláškou 50/78 Sb. §5
• znalost principů mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a elektromechaniky
• řidičský průkaz - aktivní řidič, pravidelné cestování
• praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
• znalost anglického jazyka podmínkou, německého výhodou

Nabízíme

• čisté moderní prostředí
• špičkové technologie
• zahraniční stáže
• kariérní růst
• smlouvu na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• oběd za 21 Kč
• mzda od 30.000- 65.000 Kč/měsíc
• 13. plat
• pracoviště: Polička

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Polička

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Profese: technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity