Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Nadšenec do AUT – vývoj elektroniky

referenční číslo: 10572 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Dokončuješ právě vysokou školu nejlépe v oboru elektro? Chceš si vyvíjet novinky do automobilů a následně je i vyzkoušet? Chceš pracovat pro firmu, která Ti dá šanci se prosadit? Pak jsi pro nás tím pravým

Už pár let vyvíjíme elektroniku do aut kousek od Prahy, a jestli chceš tvořit budoucnost aut, tak bys mohl u nás dostat šanci. Jedná se o pozici:

NADŠENEC do AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY 25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • budeš vyvíjet úplně nové řídící jednotky
  • denně spolupracovat s našimi profíky ve firmě
  • mluvit anglicky nebo německy s našimi dodavateli
  • svoje novinky budeš testovat
  • když budeš skvělý, nastavíš trendy v automobilovém průmyslu
  • budeš se podílet na stavbě prototypů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektroniky
  • Angličtinu nebo Němčinu (kdo neumí, doučíme)
  • Zájem o vývoj systémů
  • Samostatnost a kreativitu
  • Ochotu sednout do letadla a vycestovat po Evropě

Nabízíme:

  • práci, kde zhmotníš svoje nápady
  • kariérní růst
  • špičkovou techniku
  • 5 týdnů na relax
  • místo výkonu práce: Kousek od Prahy

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha