Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Database developer / praha /TAR

referenční číslo: 36056 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, vývojářskou společnost s mezinárodní působností poskytující konzultace, řešení a služby zejména v oblastech financí, telekomunikací, utilit a veřejné správy hledáme vhodného kandidáta na pozici
DATABASE DEVELOPER.

Náplň práce:
- navrhování datových modelů na základě funkční specifikace
- programování v Oracle PL/SQL a SQL
- vytváření, ověřování, zlepšování, aktualizování technického designu
- tvoření vývojových dokumentů
- řešit opravy chyb
- administrace a konfigurace vývojové a testovací databáze

Požadujeme:
- znalost Oracle SQL a programování uložených procedur v PL/SQL
- zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací určených pro internet/intranet – výhodou
- znalost bezpečnostních mechanismů Oracle – výhodou
- znalost Oracle RAC a DataGuard – výhodou
- zkušenost na vývojových projektech v související roli – výhodou
- základní znalost UML a relačního modelování
- dobré komunikační schopnosti
- výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
- mírně pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:
- práci na projektech s moderními technologiemi
- interní a externí školení
- dobré platové podmínky + prémiové ohodnocení
- kvalitní HW a SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
- flexibilní pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- kariérní růst
- občerstvení na pracovišti
- výuka AJ
- Multisport karta
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- sick days
- stravenky a další

Místo výkonu práce: Praha
Datum nástupu: dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 6143/DD/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Martina Tarabášová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera03@karierasro.cz