Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SKP-CENTRUM, o.p.s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11163310767 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Charakteristika pracovního místa:
oslovování cílové skupiny, monitoring lokalit; osobní jednání s cíl. skupinou, institucemi sociální sítě; individuální práce s cílovou skupinou, poskytování odborného poradenství v oblasti práva, bytové, pracovní a finanční problematiky; realizace aktivizačních, asistenčních a motivačních programů pro cílovou skupinu projektu.

Požadujeme:
vzdělání min. VOŠ v souladu se zákonem č. 108/2006, Sb. o sociálních službách; dobré komunikační dovednosti;spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost;ochotu k průběžnému vzdělávání; znalost problematiky osob bez přístřeší výhodou.

Nabízíme:
HPP na dobu určitou do 31. 8. 2019; možnost osobního a profesního rozvoje; týmovou supervizi; bonusy: 5 týdnů dovolené; sickdays.

Místo výkonu práce: Pardubice.

Náležitosti písemné přihlášky:

motivační dopis a strukturovaný životopis s prohlášením uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.“
Požadované materiály zasílejte nejpozději do 15. 9. 2016, na e-mail: daniela.hlavata@skp-centrum.cz, do předmětu uveďte – VŘ TP

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 500 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail