Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní zámečník obráběcích strojů (Uničov)

referenční číslo: 1F06A9B7 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • revize a kontroly obráběcích strojů
  • odstraňování závad obráběcích strojů - provádění oprav s podstatnými zásahy do hydraulických a mechanických systémů
  • prezentace výstupů nadřízených pracovníkům

Požadujeme

  • SOU technického směru (mechanik strojů, elektro, ..)
  • zkušenosti v oboru min. 2 roky
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Mzda: 17 000 - 20 500 Kč

Region: Pardubický kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity