Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní ředitel

referenční číslo: 12432 | aktuálnost: 9. 10. 2016

Úspěšná zahraniční společnost působící v oblasti strojírenské výroby hledá do svých manažerských řad nového kolegu na pozici:

VÝROBNÍ ŘEDITEL

Náplň práce

  • Řízení výrobního procesu
  • Zodpovědnost za zavádění nových výrobků do výroby
  • Zodpovědnost za prodejní politiku
  • Zajištění technického a technologického rozvoje
  • Dohled nad zajištěním provádění údržby a technické provozuschopnosti zařízení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenské výroby
  • Dlouhodobou zkušenost na podobné pozici podmínkou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Technické myšlení a obecný přehled ve strojírenství
  • Manažerské schopnosti a dovednosti
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost zvládání zátěžových situací

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Podíl na rozvoji společnosti
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů
  • Možnost seberealizace
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Mzda: 70 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha