Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

METAZ Týnec a.s.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10962390787 | aktuálnost: 10. 1. 2017

NÁPLŇ PRÁCE - Vedení všeobecného účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna - Příprava podkladů pro daňová přiznání - Spolupráce při měsíčních závěrkách, reportingu - Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy - Cestovní příkazy, Jednání s auditory a úřady. POŽADUJEME - SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - Znalost podvojného účetnictví a znalost problematiky účtování evropských dotací - Orientace v daňovém systému - Praxi na pozici účetní min. 2 roky - Znalost práce na PC - Komunikativnost a pozitivní přístup - Spolehlivost, samostatnost a schopnost se učit, Znalost programu HELIOS ORANGE výhodou, znalost účtování dotací výhodou. NABÍZÍME - Zajímavou a různorodou práci v mladé dynamické společnosti - přátelské pracovní prostředí v blízko Prahy ( Týnec nad Sázavou) - Možnost osobního i profesního růstu - Pružnou pracovní dobu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

METAZ Týnec a.s., Vlasta Houdková, +420 737 213 913

Odpovědět na inzerát