Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZEBR s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10798330710 | aktuálnost: 9. 7. 2016

13.6.2016/ Náplň práce: výběr nejvhodnějších obchodních partnerů jednání a budování dlouhodobého zdravého vztahu s obchodními partnery po celém světě, zjišťování situace na trhu, řízení procesu obchodování v souladu s potřebami zákazníků, samostatné vedení obchodních případů, technické poradenství zákazníkům. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, nutná znalost německého jazyka, výhodou znalost ruského a anglického jazyka, znalost práce na PC, praxe v obchodní činnosti vítána, dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost, komunikační a analytické dovednosti, ochotu učit se nové věci, schopnost spolupracovat v týmu, řidičské oprávnění skupiny B, ochotu cestovat. Nabízíme práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a celosvětovou působností, různorodou a zajímavou práci v oblasti výroby zařízení pro stínící techniku, možnost profesního růstu a vzdělávání práci v přátelském kolektivu, motivující finanční ohodnocení, výkonnostní prémie práce na plný úvazek v jednosměnném provozu (8-16,30 h), smlouva na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu, bezplatné kurzy AJ ve firmě, dotované závodní stravování, zvýhodněné tarify mobilních operátorů pro zaměstnance a rodinné příslušníky, možnost profesního rozvoje a kariérního růstu . Kontaktní osoba Lucie Krejzová, tel.: 773 931 260.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail