Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Crystalex CZ, s.r.o.

Elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11031570702 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Základní náplň práce:
- VN ROZVODNY - kontrola stavu a provozuschopnosti rozvoden, manipulace na VN dle potřeb podniku nebo na základě požadavku dispečinku, kontrola a základní údržba na VN trafech a v prostorách rozvoden, sledování spotřeby el. energie na monitoru PC
- EL. VÝZBROJ - kontrola rozvaděčů, transformátorů, rozvoden atp.
- KOMPRESORY - provozní parametry sleduje trvale na monitoru PC na rozvodně, vizuální kontrola vody, oleje, netěsností a úniků, kontrola hlučnosti a vibrací, kontrola sacího filtru, podílí se na údržbě a opravách
- SUŠIČE TLAK VZDUCHU - kontrola provozních parametrů z displeje, účinnost odkalovačů, údržba a drobné opravy
- Kontrola provozu : ČERPADLA, DOPLŇOVACÍ NÁDRŽ, CHLADÍCÍ VĚŽE - hlučnost, ucpávka, teploty a tlaky, hladiny a stav čerpadla, stav zkrápěcí vody, REGULAČNÍ STANICE ZEMNÍHO PLYNU, ZÁSOBNÍK KYSLÍKU
- ODEČTY MĚŘENÝCH HODNOT

Požadujeme:
- vzdělání - Střední odborné učiliště elektro směru
- Praxe min. 3 roky
- Znalost práce na PC - základní uživatelská znalost (OS Windows)
- Odborné znalosti - platné osvědčení vyhlášky 50/78 Sb. (výhodou je osvědčení z vyhlášky 50/78 Sb. pro vysoké napětí, případně zkušenosti s provozem kompresorů)
- manuální zručnost, samostatnost

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na HPP (ranní směna 6:00 - 14:00) na dobu určitou (6 měsíců)
- odpovídající finanční ohodnocení (9. tř. - 99,30 Kč/hod. + prémiová složka)
- zajímavou práci
zaměstnanecké benefity (poukázky na závodní stravování, systém Unišeků, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění)
- týden dovolené navíc

Termín nástupu: červenec 2016

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení nám zašlete motivační dopis s profesním životopisem a s uvedeným telefonickým kontaktem na Vás na emailovou adresu iveta.lindenbergova@crystalex.cz nebo se osobně dostavte na personální oddělení Crystalexu CZ s.r.o.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 99.3 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail