Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Naše společnost, BBA HRANICE, spol. s r. o., je předním výrobcem přenosných čerpadel. Pro náš výrobní závod v Bělotíně nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Procesní specialista.

Procesní specialista

referenční číslo: 1EAB5592 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Vaší náplní práce bude spolupráce na rozjezdu nového interního systému (SAP) a na tvorbě procesů jednotlivých oddělení, zejména logistiky, nákupu a plánování. Zodpovědnost za propojování procesů jednotlivých oddělení, spolupráce s jednotlivými vedoucími oddělení, SAP Key Usery apod. Úzká spolupráce s vedoucím závodu a holandským vedením společnosti v oblasti nastavování a udržování procesů. Po komplexním rozjetí SAPu a nastavení vnitropodnikových procesů možnost posunu této pozice na vedoucího logistiky a nákupu.

Požadujeme:

• Jste velmi komunikativní, systematický a analytický člověk se schopností vedení lidí
• Máte SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti logistiky, nákupu či v ekonomickém odvětví
• Umíte anglicky nebo německy
• Máte zkušenosti na obdobné pozici a nastavování procesů Vás baví
• V ERP systémech, ideálně v SAPu, se cítíte jako doma
• Pokud máte zkušenosti s plánování výroby, s poradenstvím v oblasti logistiky apod., je to pro nás výhodou

Nabízíme:

Budete součástí moderní firmy s dlouholetou rodinnou tradicí. Budete za práci patřičně odměněn. Cestu do práce i dobrý oběd Vám pomocí příspěvků výrazně zlevníme. Můžete dál rozvíjet své jazykové dovednosti nejen praxí, ale také kurzy. Získáte možnost kvartálních odměn i 13. plat. Dostatek kávy, čaje, čokolády i vody na pracovišti je zajištěn. Budete mít nadstandardní dovolenou.

Místo pracoviště: Bělotín 287

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ekonomika, Management

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail