Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Kontrolor kvality ve strojírenství

referenční číslo: 11197 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chcete pracovat pro velkou mezinárodní společnost jako KONTROLOR? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti s různými měřidly? Hledáte práci, kde se naučíte něčemu novému a budete pracovat s novými techonologiemi?

Pak využijte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis

Dynamicky se rozvíjející společnost, přijme do svého týmu posilu na pracovní pozici:

KONTROLOR KVALITY ve STROJÍRENSTVÍ (23-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zastřešení kontroly dílů
  • Odstraňování špatných výrobků
  • Práce s technickou dokumentací
  • Provádění měření a analýz
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk (alespoň základní znalost)
  • Praxi v oboru kvality
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost firemního vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvky na pojištění
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost závodního stravování
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha