Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér ve strojírenství

referenční číslo: 11093 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Láká Vás práce na nových projektech? Pokud máte dobrou znalost 3D konstrukčních programů, pošlete nám svůj životopis Možná hledáme právě Vás.

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí jednoúčelových strojů, která působí v Libereckém kraji, přijme kandidáta/ku na pozici:

KONSTRUKTÉR ve STROJÍRENSTVÍ (30-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrh a zakreslení parametrů stroje v CAD systému
  • Aktivní spolupráce při tvorbě cenových kalkulací
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zodpovědnost za konstrukci v rámci projektu
  • Spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Alespoň 3 roky praxe s CAD systémy (Inventor výhodou)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Samostatnou a iniciativní osobnost
  • Ochotu k občasným cestám po Evropě

Nabízíme:

  • Kreativní práci v neformálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vycestovat po Evropě a USA
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha