Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROFICIO, z.s.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11343020727 | aktuálnost: 31. 8. 2016

z: 30.8.2016 Požadavky: Příjemné vystupování;
Schopnost rychlé orientace "v novém terénu"; Samostatnost; Ochotu učit se a pracovat na svém rozvoji; Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti; Znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint, GoogleApps, Facebook;
Zájem o nové trendy v oblasti marketingu, vzdělávání atd.; ŘP sk. B
Výhodou je znalost PR a základních grafických programů
Náplň práce: Zabezpečení bezproblémového chodu coworkingového centra; Zajištění péče o klienty coworkingu; Administrativa související chodem coworkingového centra; Tvorba svěřené části programu - od vytipování až po realizaci; PR a marketing; Správa webu a sociálních sítí; Komunikace v rámci týmu - grafik, účetní, lektoři apod.; Pozice je velmi volná a samostatná s jasně danými zodpovědnostmi a nutnými výsledky, vhodná tedy pro velmi zodpovědné osoby schopné samy sebe řídit. Pozice bude finálně "ušita na míru" konkrétnímu uchazeči.
Nabízíme: Pracovní dobu na míru; Možnost částečné práce z domova; Příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí; Smysluplnou samostatnou a tvůrčí práci; Mobilní telefon i pro soukromé účely; Notebook; Přístup na vzdělávací akce sledující nejnovější trendy v oblasti PR, osobního rozvoje, IT; Úhradu školení pořádných třetími stranami související s výkonem práce
Adresa pracoviště: Nový Jičín, Palackého 50, (budova gymnázia, pravé křídlo)
Kontakt: POUZE písemně na e-mail: misa.holisova@proficionj.cz; zaslat email s uvedením zájmu o danou pozici, který bude obsahovat životopis a motivační dopis. Bez těchto náležitostí nebudou žádosti zařazeny do výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 11 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha