Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista povrchových úprav (Uničov)

referenční číslo: 1E17DF36 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • příprava návodek a postupů pro aplikaci PÚ
  • řešení profesních reklamací
  • nastavování procesů a technologií v rámci lakovny
  • dozor nad lakovnami, kontrola dodržování technologické kázně
  • komunikace s útvary v rámci společnosti i se zástupci zákazníků

Požadujeme

  • SŠ strojírenského nebo technického zaměření
  • praxi 2 roky
  • znalost AJ nebo NJ (alespoň základní znalost)

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita