Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Damco Czech Republic, s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11378210775 | aktuálnost: 20. 10. 2016

SKLADNÍK/-ICE - MANIPULANT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práce na 3-4 směny
- Náplň práce: jedná se o manipulaci s materiálem pomocí ručně vedeného vozíku a VZV; manipulace se zbožím, nakládka, vykládka, práce se čtečkou čárových kódů; zajištění skladovacích operací, přesnost, komplexnost, včasnost; zodpovědnost za vybavení skladu; dodržování interních předpisů bezpečnosti práce, organizace skladu, evidence pohybu zboží a dokumentace
- Požadujeme: schopnost práce s fyzickou zátěží; ochota pracovat ve směnném režimu (3-4 směnný provoz); flexibilita, vysoká míra odpovědnosti; bezúhonnost; předchozí zkušenost ve skladu, s VZV a s čtečkou čárových kódů velkou výhodou, ale není nutná, naučíme.
- Co vám můžeme nabídnout: zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 11 000 zaměstnanci po celém světě; odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity; bonusy/prémie; příspěvek na penzijní/životní připojištění; stravenky; vzdělávací kurzy/školení; kafetérie, občerstvení na pracovišti; firemní akce
- Motivační systém odměňování: základní mzda 15 - 17 000 + pohyblivá složka mzdy až 4 420 Kč/měsíc (v průměru se vyplácí kolem 80 - 90% této složky), docházková složka až 1 000 Kč a příspěvek na dopravu až 1 500 Kč
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nejprve zašlete životopis na e-mail: tereza.svatkova@damco.com. Až budeme mít několik vhodných uchazečů, stanovíme termín výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha