Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jaroslav Jirásek

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11291710734 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou. Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: kompletní správa e-shopu, komunikace se zákazníky a dodavateli, export objednávek, péče o internetový obchod.
Požadavky: min. vzdělání vyučení, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalosti PC (MS Office, internet), znalost ES Pohoda výhodou, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Zaměstnavatel nabízí: firemní telefon, notebook, automobil, zázemí stabilní firmy, prémie a odměny za výkon, příspěvek na stravování.
Kontakt - p. Jirásek Jaroslav, tel.: 773 500 500 (od 09:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: info@rogallo.cz (zaslání životopisu).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 100 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha