Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený realitní makléř + fotograf, provize 85%

referenční číslo: 1DE43168 | aktuálnost: 14.02.2017

Ponte reality s.r.o.

Ponte reality je zavedená realitní kancelář v centru Prahy. Hlavní motta společnosti jsou "Reality s noblesou" a "S bankou v zádech". Vlastní developerská činnost, prodej bytů, domů a pozemků. Výkup, oddlužení a půjčky na nemovitosti. Propracovaný systém školení. Adaptační finanční příspěvek pro makléře. Spojte svoji kariéru s úspěšnou firmou.

Náplň práce

- zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí
- fotografování nemovitostí a úprava fotografií
- vedení marketingových akcí
- pravidelná komunikace s klienty
- vlastní akviziční činnost

Požadujeme

- proaktivní přístup
- orientace na výsledek
- ochotu učit se novým věcem
- uživatelská znalost PC

Nabízíme

- vysoké provize až 85%
- pravidelný příjem
- práce ve vedení společnosti
- zajištění pravidelných zakázek k pronájmu či prodeji
- administrativní podpora asistentky vč. callcentra
- propracovaný systém školení
- právní a marketingová podpora

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: náměstí Míru 820/9, Praha 2, 12000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: fotograf, key account manager, makléř, dohodce, manažer obchodního týmu, manažer prodeje, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, prodejce, péče o zákazníky, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby