Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Qres Technologies organizační složka - Czech

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11443170705 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Náplň práce:
- Elektronická montáž velkoformátových inkoustových tiskáren.
- Podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek.
- Sledování aktuálních technologických a průmyslových trendů.
- Zapojování elektrických panelů a podsestav.
- Řešení problémů a ověřování schody elektroinstalace
- Zapojování elektrických modulů a koncových panelů
- Montáže kabelů a elektrických konektorů
- Pájení a opravy elektronických desek
- Spolupráce se servisním oddělením na vytváření technické dokumentace

Požadavky:
- středoškolské vzdělání
- zaměření, obor studia - elektrotechnické
- zkušenosti s prací se základními elektrickými nástroji, pájením, multimetry, měřiči proudu..
- čtení elektrických schémat
- základní znalosti práce s počítačem - MS Excel, MS Word
- jazykové znalosti - anglický jazyk - základy

Nabízíme:
- zajímavou práci v přátelském kolektivu a dynamicky rozvíjející se společnosti
- pružnou pracovní dobu
- zaměstnání v mezinárodní společnosti
Neočekáváme, že kandidát bude mít ihned veškeré znalosti a dovednosti, které požadujeme. Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme a způsob spolupráce může být individuálně nastaven, zejména v případě studentů. Určující jsou zejména schopnosti, nasazení a výsledky.

V případě zájmu zašlete Vaše CV a stručné představení POUZE na email: recruitment@qrestech.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha