Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Finanční Institut s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9178420719 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu/kolegyni s praxí na pozici regionální ředitel.

Náplň práce v období zaškolování: každý uchazeč si musí osvojit práci poradce pro rodinné finance, aby dokázal samostatně vést obchodní skupinu v souladu s obchodním modelem FI. Jedná se o realizaci smluveních schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti; spolupráce s analytickým oddělením; nastavení optimálního portfolia klienta.
Náplň práce na pozici regionálního ředitele (po zaškolení): vedení krajské pobočky; vedení výběrových řízení; školení obchodních dovedností; plnění stanovených cílů; zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny.

Požadavky: manažerské schopnosti; výborné komunikační dovednosti; obchodní dovednosti; ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru); licence PPZ od ČNB (Podřízený pojišťovací zprostředkovatel); výpis z rejstříku trestů; řidičský průkaz sk. B; vlastní automobil a notebook.

Zaměstnavatel nabízí práci ve společnosti se silným kapitálem; zajištěnou klientelu call centrem společnosti pro celou svěřenou obchodní skupinu; vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu; podporu do začátku 42000,- Kč; nadprůměrné ohodnocení (provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného regionu); zázemí pobočky a veškerý servis; možnost kariérního růstu s možností osamostatnění se jako samostatný podnikatelský subjekt - majitel franšízy FI.

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: personal.oddeleni.nachod@financni-institut.cz (do předmětu uveďte přesný název pozice). Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail