Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MARKET VISION s.r.o.

Vývojáři webu a multimédií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10171790735 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: Baarova 1405/3A, Praha 4
Prvotní kontakt: email - nabor@marketvision.cz
Pracovní náplň:
- spolupráce na analýze projektů
- vývoj a údržba firemních aplikací
- tvorba související dokumentace
- týmová práce na projektech
- participace na plánování dalších vývojových aktivit z technologického hlediska

Požadavky:
- výbornou znalost PHP5 a MySQL a dobrou zkušenost (minimálně 1 rok) s Nette (případně s jiným frameworkem a ochotu doučit se Nette)
- zodpovědnost, schopnost dotáhnout zadání úspěšně do konce a dodržovat termíny
- zkušenosti s prací v týmu (používáme Git, Trello, Slack)
- zájem učit se novým věcem a prohlubovat své znalosti
- práce u nás v kanceláři (Praha 4)
- aktivní znalost ČJ (slovem i písmem) a/nebo AJ podmínkou (v případě aktivní znalosti ČJ, nutná znalost AJ alespoň na úrovni technické dokumentace)

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení podle Vašich zkušeností a dovedností
- možnost podílet se týmově na plánování dalších vývojových aktivit
- možnost dalšího osobního rozvoje
- práce na zajímavých projektech pro významné klienty (více o nás na www.marketvision.cz)
- možnost získat přehled o "non-IT" oborech (výzkum trhu, marketing, zákaznická zkušenost)
- vlastní iniciativa a nápady jsou u nás vítány
- neformální firemní prostředí, přátelský kolektiv a (nepovinné) firemní akce několikrát za rok

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a také Váš ukázkový kód na nabor@marketvision.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MARKET VISION s.r.o., Martina Nemethová, nabor@marketvision.cz