Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PREVENTA service s.r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10955220741 | aktuálnost: 5. 8. 2016

vzdělání nerozhoduje, místo je zřízeno pro uchazeče se zdravotním postižením (ČID), čistý výpis z Rejstříku trestů, potvrzení o zdravotní způsobilosti, korektní a slušné jednání, aktivní přístup k plnění povinností, certifikát odborné způsobilosti výhodou, nikoli podmínkou.
Mzda 7 500 Kč, 2-směnný provoz, prac. úvazek zkrácený - 30 hodin/týden, dohoda o provedení práce/HPP, možný i plný prac. úvazek, benefity: certifikát odborné způsobilosti, služební výstroj, zaškolení, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Sukačová Hana, tel.: 601 318 962 - volejte PO-PÁ 8:00-16:00 hod., e-mail: preventa.service@seznam.cz. Nekontaktovat pracoviště, prvotní kontakt telefonicky či mailem. Aktualizace: 4.8.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 7 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail