Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MP Krásno, a.s.

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10266280763 | aktuálnost: 22. 11. 2016

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - NOČNÍ EXPEDIENTI
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici; zručnost, spolehlivost, důslednost; vyučen v oboru kuchař, řezník - výhodou; znalost jednotlivých druhů a částí masa a jejich porcování.
NÁPLŇ PRÁCE: expeduje zboží (masné výrobky, maso) podle požadavků vnějšího zákazníka včetně nakládky na dopravní prostředky; kompletuje a kontroluje vychystané zboží na daného zákazníka dle objednávky na kontrolní váze včetně sjednání nápravy; naskladňuje zboží do zakladače podle druhu a data výroby, šarže a zákazníka; vypomáhá při inventurách.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, 13. a 14. plat, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd…
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 275 nebo e-mailem: prace@krasno.cz
ov. 21.11.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail