Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Asistentka prodeje - obchod s módou - 80 Kč/hod.

referenční číslo: 6188 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, síť prodejen s módním oblečením, hledáme šikovné brigádnice/níky na pozici Asistent/ka prodeje - pokladní. Náplní práce je obsluha zákazníků na pokladně, komunikace se zákazníky, markování zboží, práce s hotovostní či bezhotovostní platbou nebo pomocné práce na prodejně. Předpokladem pro přijetí je příjemné vystupování a komunikativnost. Směny si můžete volit z 6ti až 12ti hodinových, a to dle vlastních časových možností. Podmínkou je dodržet předepsaný dress code: modré jeans, bílé tričko bez potisku a tmavou polospolečenskou obuv.

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- dresscode: černou polospolečenskou obuv, modré džíny, bílé tričko
- příjemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 80 Kč/hod.
- pohodovou a oblíbenou brigádu
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- brigádu vhodnou ke studiu (odpolední i víkendové směny)
- vlastní volbu směn
- mladý a příjemný kolektiv
- možnost spolupráce i na jiných brigádách v Brně

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail