Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Frýdek - Místek

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251940734 | aktuálnost: 13. 8. 2016

A16 (DPP)
Jedná se o občasnou brigádu/výpomoc za nemocenskou a řádnou dovolenou.
Požadujeme: bezúhonnost, schopnost samostatné práce, klidné a nekonfliktní vystupování, kladný přístup k lidem se zdravotním postižením.
Pracovní náplň: úklid v prostorách pobytového zařízení sociálních služeb - zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, čištění koberců vysavačem, vytírání PVC podlah a dlaždic. Čištění, úklid a dezinfekce toalet, koupelen, čištění oken, apod.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 5. 9. 2016 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "pozice - pracovník úklidu"), nebo elektronicky na email: vlastimil.petr@charitafm.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 65 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail