Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektant elektro - junior

referenční číslo: 8266 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste absolventem VŠ v oboru elektro a chcete se stát projektantem? Orientujete se v problematice rozvaděčů, elektroniky nebo průmyslové komunikace a vlastníte osvědčení vyhl. 50/78? Chtěli byste pracovat v dynamické společnosti, která je leaderem na trhu? Pak neváhejte reagovat na pozici PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR

Úspěšná společnost působící na jihu Vysočiny hledá kandidáta na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR(25 - 30 000,- Kč)

Náplň práce

  • významné zaučení na pracovní pozici
  • tvorba projektové dokumentace
  • projektování MaR
  • návrh systémů na úrovni slaboproudu a komunikace
  • užívání technické angličtiny
  • dozor nad realizací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektro podmínkou
  • praxe s projektováním velkou výhodou
  • základní znalost technické angličtiny
  • osvědčení vyhl. 50/78, nejm. §5
  • zkušenosti s AutoCAD velkou výhodou
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti
  • finanční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zaškolení na projektanta
  • jazykové a odborné kurzy
  • místo práce: Vysočina - jih

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha