Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

SAP BO specialist

referenční číslo: 8768 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Do you have experience in data processing? Do you have the English language on communicative level? Would you like to be part of SAP Businnes Objects development team?

Yes? So it is you who is looking for an international company for the position:

SAP BO SPECIALIST

Náplň práce

  • SAP Business Object administration
  • Participation on Czech and foreign projects
  • Administration, reporting, data preparation
  • Participation on development of SAP modules

Požadujeme:

  • English language on communicative level
  • Experience in collecting, analyzing and modifying of data
  • Experience in creating and configuring report
  • Knowledge of database tools
  • Knowledge of SAP HANA is an advantage

Nabízíme:

  • Possibility of home office up to 100%
  • 5 weeks of vacation
  • Work in the a friendly team
  • Project bonuses
  • Place of work: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha