Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník pro chemický průmysl

referenční číslo: 11627 | aktuálnost: 22. 8. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru? Pracujete na pozici obchodního zástupce a aktuálně hledáte novou pracovní výzvu? Rádi byste ve své práci každý den používali angličtinu? Chcete pracovat v perspektivní úspěšné české společnosti s dlouholetou tradicí?

V tom případě není na co čekat, hledáme právě Vás na pozici:

OBCHODNÍK pro CHEMICKÝ PRŮMYSL (OD 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • péče o stávající partnery
  • příjem a zpracování objednávek
  • dosahování obchodních cílů
  • zpracování reklamací a cenotvorba
  • sledování trendů v rámci trhu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání, chemický směr
  • praxi z pozice obchodního zástupce alespoň 2 roky
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • přehled o produktech chemického průmyslu
  • komunikativnost, otevřenost a tah na branku

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební auto i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební notebook a mobilní telefon
  • firemní akce a další zaměstnanecké benefity
  • místo pracoviště: Středočeský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha