Typ nabídky

Minimální mzda

Technik IT/konzultant IT

referenční číslo: 1D489F21 | aktuálnost: 07.04.2018

OBIS s.r.o.

Firma zabývající se vývojem a podporou autorského SW hledá samostatného technika IT s všeobecným přehledem a zájmem o technologie a schopností intuitivního řešení konkrétních požadavků.

V případě zájmu zašlete svůj životopis ve formě pdf s Vašim jménem v názvu dokumentu.

Náplň práce

Práce s databázemi, řešení specifických požadavků zákazníků, správa, profylaxe a podpora rozvoje autorského IS, konzultace v oboru IT, úzká spolupráce na vývoji, znalost SQL a databází výhodou.

Požadujeme

zodpovědnost, samostatnost, intuitivní přístup, ochota dát do práce něco navíc, práce by měla být koníčkem,
nástup ihned

Nabízíme

nadstandardní podmínky,
variabilní pracovní doba,
další benefity

Mzda: 35 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Novosibřinská 153, Praha 21-Újezd nad Lesy, 19016

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: databázový specialista, konzultant databázových systémů, správce aplikačního SW, správce operačních systémů a sítí, support IS

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty