Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výroby - automotive

referenční číslo: 10605 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chcete pracovat pro silnou nadnárodní výrobní společnost? Zajímá Vás práce na pozici MANAŽER VÝROBY? Jste technický typ a mluvíte anglicky?

Pak hledáme právě Vás

Náplň práce

  • vedení výroby a organizace výroby
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • každodenní komunikace se zákazníky
  • plánování a sledování ročních a finančních plánů
  • vedení výrobních zakázek
  • neustálé zlepšování procesů
  • koordinace práce podřízených, kontrola, motivace
  • komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • VŠ /SŠ technického směru
  • 3-5 let praxi ve výrobě - PODMÍNKOU
  • anglický jazyk - PODMÍNKOU (denní komunikace)
  • znalost Lotus Notes a JDE (denní využití)
  • Excel (grafy, tabulky)
  • znalost technické dokumentace
  • znalost systémů FMEA, SPC, APQP, MSA, PPAP
  • analytické a systémové myšlení
  • zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací
  • samostatnost, schopnost řešit problémy
  • organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení
  • služební vůz
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracoviště: okres Chomutov

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha