Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

SW engineer

referenční číslo: 11751 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Chceš být součástí špičkového vývojového týmu? Rád bys viděl kus světa? Pokud ovládáš jazyk JAVA nebo C/C++, pak hledám právě Tebe Zašli mi Tvoje CV ještě dnes a pustíme se do práce.

Náplň práce

  • Vývoj SW komponent
  • Testování vlastního kódu
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vývojem nebo testováním SW
  • Znalost JAVA nebo C/C++
  • Základní znalost SQL
  • Zkušenost s nějakým verzovacím systémem

Nabízíme:

  • Práci na jedinečném HI-TECH projektu
  • Možnost cestovat do zajímavých destinací
  • Stravenky, karta na MHD, penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, mobil a notebook k osobnímu užití
  • Místo práce: Plzeň

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha