Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce

referenční číslo: 1D04BAA7 | aktuálnost: 02.05.2017

LUX Aqua Czech s.r.o.

Mezinárodní společnost hledá obchodníka pro B2B v nefinančním sektoru.

Náplň práce

START-UP pobočka stabilní švýcarské společnosti s dlouholetou tradicí Chcete být součástí dynamického týmu a podílet se na vzniku úspěšné firmy? Máte jedinečnou možnost být u toho a zajistit si vlastní budoucnost. Jsme inovativní firma s unikátním technologickým řešením v oboru, který má budoucnost.

Náplň práce:

- kontaktování a získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu - vytváření obchodních nabídek a vyjednávání se zákazníky - spolupráce na marketingových aktivitách - nabídka kreativního řešení klientovi na míru - konzultace a reportování obchodních případů s nadřízeným

Požadujeme

- aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
- práce s počítačem, MS Excel, Word, Powerpoint a Outlook
- praxe z firemního segmentu zákazníků výhodou

Nabízíme

- stabilní zázemí s finanční jistotou zahraničního kapitálu
- kolektiv lidí, kteří táhnou za jeden provaz
- možnost seberealizace
- flexibilní pracovní dobu
- firemní vůz, notebook a mobil
- možná práce na OSVČ

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: mediální manažer, obchodní zástupce, obchodník, prodejce, bussines development manager, finanční poradce, manažer prodeje, obchodně technický zástupce, obchodní referent, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní