Typ nabídky

Minimální mzda

IT - produktový manažer

referenční číslo: S005/221116 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro našeho klienta, obchodní společnost, v jejímž portfoliu jsou specializovaná IT zařízení a komponenty, hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:
IT - PRODUKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce

Na této pozici bude vaším úkolem především:
- Komunikace se zákazníky - tvorba nabídek
- Spolupráce se zákazníky na projektech – projektové nabídky
- Tvorba prezentací produktů a jejich představení i s produkty u zákazníka
- Komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme

Pro výkon na této pozici potřebujete:
- SŠ /VŠ vzdělání v oboru IT
- Velmi dobrou znalost HW a SW a jejich aplikace
- Znalost vestavných IT technologií (počítačové moduly, jednodeskové PC, CPCI)
- Komunikativní znalost AJ (odborná školení u zahr.partnerů a výrobců)
- Odborná praxe v oboru vítána
- Řidičské oprávnění sk. B-

Nabízíme

Pro vaše pohodlí a zabezpečení nabízíme:
- Odpovídající a motivační platové ohodnocení
- Vzdělávací a jazykové kurzy
- Příjemné pracovní prostředí
- Kolektiv, který je skutečně týmem
- Příspěvek na stravování
- Školení u zahraničních partnerů
- Nás

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, Obchod, prodej, nákup

Profese: IT konzultant, konzultant IS, architekt HW systémů, technik HW

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita