Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Oblastní charita Moravská Třebová

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11453590736 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Zástup - dlouhodobá pracovní neschopnost
Přihlášky zasílejte písemně do 11. 10. 2016 na adresu: Oblastní charita Moravská Třebová,
Svitavská 655/ 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ“
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.
Požadujeme:
•Vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. - SŠ nebo VOŠ výhodou
•schopnost týmové práce, empatie, samostatnost, odpovědnost•aktivní přístup k práci, schopnost organizovat práci •komunikativní, příjemné vystupování•znalost práce na PC •trestní bezúhonnost•řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
•zajímavou a tvořivou práci v sociální oblasti•možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje•práci v příjemném prostředí
Stručný popis pracovní pozice:
•přímé poskytování služby v celém jejím rozsahu v osobním styku s uživatelem
•práce v terapeutické dílně "Andělský obchod", zástup v potravinářské, svíčkařské a výtvarné dílně
•vytváření a naplňování programu uživatelů
•spolupráce s kolegy, sociálním pracovníkem a vedoucím služby
•plnění a hodnocení individuálního plánu s uživatelem
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
•písemná žádost s ručně psaným motivačním dopisem•strukturovaný životopis, kopie nejvyššího dosaženého vzdělání

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 14 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha