Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rambousek a partner a.s.

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8873490743 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Náplň práce, informace o pracovním místě:
Pokojská v hotelu garni Rambousek
Jedná se o moderně zařízený nedávno zrekonstruovaný hotel na vysoké technické úrovni s 10 pokoji a 19 lůžky.
místo je vytvořené pro zájemce se zdravotním postižením. V současné době je tvořen kolektiv jak neslyšící zaměstnankyní, tak zaměstnankyní s tělesným postižením umožňující vykonávat práci pokojské. Zdravotní průkaz podmínkou.
- příprava snídaní 6.30 – 9.00
- posléze úklid pokojů a hotelu
- dlouhý krátký týden
Nabízený plat:
12.000 Kč + prémie při velké obsazenosti hotelu.
Pozice je určena pouze pro zdravotně postižené.
Stručná charakteristika společnosti
Akciová společnost se zabývá daňovým poradenstvím a školením v této oblasti a hotelnictvím. Portfolio zaměstnanců tvoří převážně občané se změněnou pracovní schopností.
Romana Kolářová, 603531420, kolarova@rambousek.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Rambousek a partner a.s., Romana Kolářová, kolarova@rambousek.cz, +420 603 531 420