Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Logistický koordinátor

referenční číslo: 36296 | aktuálnost: 17. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost, která je výrobcem komponentů pro automobily, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Logistický koordinátor / Most / KOL

Náplň práce:
• Spolupracovat na administrativě a kooperaci v oddělení logistiky
• Zajištění dopravy k dodavateli a k zákazníkovi
• Optimalizuje náklady za dopravu
• Komunikuje s dodavateli a zákazníky ohledně dodávek
• Informuje sklad o nakládkách a vykládkách
• Připravuje odesílací dokumenty
• Účast na pravidelných inventurách wip a náhradních dílů.
• Sledovat stav obalového materiálu a zajistit dostatečné množství obalů.
• Sleduje a zajišťuje ideální množství vstupních materiálů.
• Pravidelný reporting
• Zajišťuje přesné pohyby materiálu v SAPu
• Vede přesný přehled o pohybech materiálu (hlavně hlavy)
• Spolupracuje s oddělením nákupu ohledně přeprav a celní problematiky
• Spolupracuje s oddělením financí při vystavování faktur a řešení celní problematiky
• Postupuje podle nákupního procesu (SRM, objednávky...)
• Zajišťuje celní problematiku a Intrastat

Požadujeme:
Praxe v oblasti logistiky (2 roky)
Minimálně SŠ vzdělání
Český jazyk - rodilý mluvčí
Anglický jazyk - pokročilý na komunikativní úrovni
Německý jazyk - základní
Znalost MS Office
Znalost práce v SAPu výhodou
Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
zzkaznický portál -Covisint výhodou
Analytické myšlení, rozhodovací schopnosti, komunikativní schopnosti

Nabízíme:
-práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
-možnost jazykových a odborných kurzů
-zaměstnanecké výhody

Lokalita: okr. MOST
Termín nástupu: ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a AJ na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 26846/log. koordinátor/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha