Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ASKO - NÁBYTEK, s.r.o.

Pomocní skladníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11075080731 | aktuálnost: 8. 7. 2016

První kontakt emailem.
Požadavky: Fyzická zdatnost, praxe na obdobné pozici výhodou, průkaz na řízení VZV výhodou, pečlivost, zručnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, trestní bezúhonnost. Pracovní doba: po-pá 10.00 - 21.00, so-ne 9.00 - 21.00, systém krátký - dlouhý týden.
Popis pozice: Nakládka a vykládka kamionů, příjem a výdej zboží, montáž a demontáž zboží, kontrola skladových míst, zodpovědnost za správné uložení zboží na určeném místě a inventuru.
Zaměstnanecké výhody: Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti, stravenky, den dovolené navíc za každý odpracovaný rok, slevové bonusy na zboží
Místo výkonu práce: U Dálnice 777, 66442 Modřice (NC Olympia Brno)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail