Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ERGOTEP, družstvo invalidů

Ergoterapeuti se specializací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10706670754 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Místo výkonu práce: náměstí Dr. Tošovského 63, Proseč
Náplň práce: osobní kontakt s klienty z řad osob se zdravotním postižením, vytváření odborných posudků na základě standardizovaných testů v oblasti ergoterapie, práce v mezioborovém týmu a diskuze výsledků a navrhovaných postupů a hodnocení pracovního potenciálu klientů.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou - nelékařský obor dle zákona č. 96/2006 Sb., odbornou způsobilost k výkonu zdravotního povolání ergoterapeuta bez odborného dohledu doloženou osvědčením MZ ČR, příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci a trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: zázemí silné a stabilní společnosti, perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost zkráceného úvazku, profesní růst a vzdělávání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá od 6-14,30hod. nebo e-mailovou adresou, či přímo na provozovně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail